Uncategorized

ETKİNLİK YÖNETİMİ ZİRVESİ

etknlik-hbr

Etkinliğin mailini aldığımda, hemen paylaşmam gerektiğini düşündüm. Zirve Başkanı Yavuz Özdel etkinliği şöyle anlatıyor ve bana söz söylemek düşmüyor zaten…

“Kuruluşların tüm iletişim stratejilerinde yer alan, iç ve dış hedef kitleye dokunabildiği, kurumsal toplantılarından lansmana, roadshowdan satış pazarlama aktivitelerine kadar tüm faaliyetleridir etkinlik. Tüm süreci boyunca doğru yönetilmesi gerekmektedir. Bir etkinlik kurumu rezil de vezir de edebilecek bir güce sahip olduğundan hayati önem taşımaktadır.

Türkiye’de bir ilk olarak tasarlanan Etkinlik Yönetimi Zirvesi programında, sektör profesyonelleri tarafından bilgilendirilecek olan katılımcılar, kurumsal ve pratik bilgilerini geliştirirken iş dünyasındaki her tür güncel etkinlik yaklaşımları ve problemlerin çözüm tekniklerini, yerel ve uluslararası profesyonellerin mutfağından deneyimleme, geliştirme imkanına sahip olacaklar.Dahası, katılımcılar; etkinlik planlama ve koordinasyonuna dair yenilikçi yaklaşım tekniklerine, digital eventlere dair bilgi edinirken, çözüm odaklı ve fonksiyonel bakış açılarını da geliştirme imkanına sahip olacaklar.

Aynı zamanda kurumların, toplantı, kongre, roadshow, iç-dış faaliyet, tanıtım, eğitim, kültür-sanat, festival, konser, gösteri organizasyonları, davet, kutlama, lansman, incentive, gibi sayısız etkinliklerinin ve etkinlik süreçlerinin projelendirilmesi ve yönetilmesi konusunda da ulusal, uluslararası sektör duayenlerinden ilk elden bilgi ve beceri sahibi olacaklardır.

Ekonomiye yön veren kuruluşların pazarlama, satış, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, insan kaynakları gibi birimlerinin yetkilileri Etkinlik Yönetimi konusundaki bilgi paylaşımlarını yerel ve uluslararası liderlerle, sektörün devleri ve usta oyuncularıyla yaşayacaklardır.

Büyük buluşmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”

Yavuz ÖZDEL
Zirve Başkanı

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s